Välkommen till Folkhälsocentrum i Laholm

Bassängtider idag Tisdag 20/2: 06.00-19.30. Öppettider för aktivitetsbassäng, ring 0430-153 00

Kontakt

Chef Fritidsenheten

Christer Johansson

Direkt: 0430-153 15
christer.johansson@laholm.se

Reception Folkhälsocentrum

Direkt: 0430-153 00
folkhalsocentrum@laholm.se

Receptionsföreståndare

Birgitta Casell

Direkt: 0430-153 87
birgitta.casell@laholm.se

Badföreståndare

Hans Fredriksson

Direkt: 0430-153 02
hans.fredriksson@laholm.se

Anläggningsintendent

Annette Olsson

Direkt: 0430-151 70
annette.olsson@laholm.se

Fritidsintendent

Irene Ivarsson

Direkt: 0430-151 65
irene.ivarsson@laholm.se

1:e badmästare

Andy Marshall

Direkt: 0430-153 07
andy.marshall@laholm.se

Vattengymnastikansvarig

Gunilla Nylander

gunilla.nylander@laholm.se

Folkhälsocoach

Joaquim Nilsson

joaquim.nilsson@laholm.se

Fastighetsskötare

Roger Arnesson

Direkt: 0430-153 08
roger.arnesson@laholm.se

Folkhälsoutvecklare

Linda Erlandsson

Direkt: 0430-153 98
linda.erlandsson@laholm.se

Uppdaterad den 30 september 2014 kl 09:38 av Andy Marshall